fasad_dekor

Щоб зробити власну оселю неповторною, індивідуальною, не схожою  на інші будинки, заможні люди завжди старалися прикрасити житло гіпсовою ліпниною. Дуже часто це були родові герби, гіпсові тварини, квіти, колони, карнизи. Сучасний фасадний декор – це ліпнина з пінопласту, яка має значні переваги над гіпсовою. Фасадний декор з пінопласту легкий і не створює навантаження на стіни  та фундамент будівлі, всі декоративні елементи легко транспортуються, а бригади для будівництва будинку з легкістю справляться з монтажем легких конструкцій з пінопласту.

Фасадний декор з пінопласту за технічними характеристиками значно перевищує гіпсову ліпнину. Характеризується підвищеною морозостійкістю, ударостійкістю, довговічністю. Пінопластовий фасадний декор покритий хімічним складом, що містить еластичний акриловий полімер, за рахунок чого утворюється захисний шар від атмосферних впливів (дощу, снігу, граду), легко ріжеться, матеріал не гниє, не пліснявіє. При цьому протягом часу не втрачає своїх початкових естетичних властивостей і не вимагає якогось особливого догляду і реставрації у відмінності, наприклад, від гіпсових елементів.

Монтують декор з пінопласту механічним  способом, або приклеюванням за допомогою цементних, гіпсових розчинів, рідкого пінопласту, мастики, клеїв. За співвідношенням ціна / якість  декор фасадний з пінопласту однозначно бачиться найбільш привабливим варіантом.

В сучасному будівництві власники будинків частіше замовляють підвіконня, фасадні карнизи, колони, пілястри, картуші, фризи. Завдяки декору з пінопласту вибраного за власним уподобанням ваш будинок буде сучасним і неповторим.