Газобетон – це екологічно чистий матеріал. Його основні сировинні компоненти широко поширені в природі. При виробництві пісок подрібнюється, змішується з вапном, цементом, гіпсом і водою, до цієї суміші додається невелика кількість алюмінієвого газоутворювача. При взаємодії з гідроксидом кальцію, виділяється водень, який моментально заміщується звичайним повітрям, утворюючи в матеріалі повітряні пори.
Технологічні переділи виробництва включають помел сировини, приготування суміші, формування великорозмірних масивів з подальшим їх розрізанням на вироби необхідних розмірів. Потім здійснюється тепловологісна обробка в автоклавах упаковка виробів термоусадковою плівкою на дерев’яних палетах.
Після автоклава продукція виходить із 100% готовністю і не вимагає додаткового доопрацювання або витримування.
Основним видом продукції UDK Gazbeton є блоки для стін і перегородок, U-подібні (лоткові) блоки. Стінові блоки випускаються двох типів: гладкі або з «пазом-гребенем» і захватами для рук. Блоки мають точні геометричні розміри (допуск ± 1 мм) і рекомендовані для кладки на мінеральному клеї UDK TBM з середньою товщиною шва кладки 2 ÷ 3 мм, що робить стіну однорідною і запобігає утворенню містків холоду, які мають місце при кладці на стандартному цементно-піщаному розчині.