Domrock рулонна мінеральна вата

Rockwool Domrock (Домрок) призначений для тепло-, звукоізоляції вентильованих покриттів, горищ, дерев’яних балкових перекриттів, підвісних стель, внутрішніх перегородок. Утеплювач Domrock (Домрок) виробляється в рулонах невеликого розміру, має невелику вагу, що дозволяє швидко його монтувати.

Для даху вибирають ізоляцію,що має високу паропроникність, тобто вільно пропускає через свою товщу пари води. Цією здатністю в максимальній мірі володіє мінеральна вата. З успіхом застосовується для теплоізоляції скатного даху і штапельне скловолокно, також володіє хорошою паропроникністю, до того ж коштує воно дешевше базальтової вати. Проте варто зауважити що застосовуючи скловолокно, необхідно особливо ретельно виконати гідро, пароізоляцію, так як ці матеріали значно більше гідроскопічності. Дерев’яна кроквяна конструкція, завдяки здатності теплоізоляції пропускати пари, зможе “дихати”, в результаті довше збереже свою цілісність, несучі властивості.
Застосування пінопласту обмежується недостатньою паропроникністю цього матеріалу, а саме головне його горючістю. Застосування ж екструдованого пінополістиролу ще й економічно не вигідно.

Domrock (Домрок) зроблений з кам’яної вати і відноситься до класу негорючих матеріалів. Теплоізоляція Rockwool не виділяє токсичні гази навіть при прямій дії вогню. Кам’яна вата захищає не лише будинок під час пожежі, а й збільшує час, за який люди можуть покинути будівлю.

Технічні дані:

Теплопровідність – 0,045 [Вт / м С]

Щільність 20 кг/м3

Клас горючості – негорючий

Товщина Довжина Ширина Термічний опір R Кількість м2 в упаковці
мм. мм. мм. [М2 С / Вт] м2
100 2 * 4500 1000 2,20 9,00
150 6250 1000 3,30 6,25