Сетка_valmiera_STO

Сітка штукатурна Valmiera 160 г/кв.м.

Штукатурна сітка 160 г/кв.м., в основному застосовується як армуючий елемент, при внутрішніх і зовнішніх роботах: утеплення фасадів “мокрим” способом, штукатурка і шпаклювання стін і стель, вирівнювання підлог. Штукатурна сітка використовується як армуючий матеріал, попереджає появу тріщин при висиханні, усадці будинків, перепаду температур і т.д.

Скловолокно входить до складу матеріалу з якого роблять штукатурні сітки надає велику міцність на розтягування і досить високу стійкість проти ударів, з вигляду штукатурна сітка нагадує коротенькі волокна вовни або бавовни.

Армована штукатурна сітка зі скловолокна представляє собою склополотно, яке виготовляють шляхом переплетення ниток. Скловолокно – це поєднання таких, здавалося не сумісних матеріалів як скло і тканина. Хімічна нейтральність, стійкість до лугу, дії вологи, міцність, в поєднанні з хорошою гнучкістю відкривають широкі можливості для використання штукатурних сіток з скловолокна в різних сферах будівництва.

Сітка штукатурна виготовляється в рулонах 1,1х50м і з розміром осередку від 2мм до 10мм. Основною характеристикою штукатурної сітки є її щільність.

Щільність сітки – 160 г / кв.м.
Розмір осередку – 5х5мм
Розмір рулону – 1,1х50м