Сходи на горище Oman Stallux4 (Mini)

Сходи на горище Оман створені для того, щоб звільнити Вам площу, яка використовувалась для стаціонарних сходів. Після користування драбинкою все відмінно ховається в стелю і прикривається утепленою кришкою  на якій і тримається сама драбинка.

Сходи на горище Оман бувають декількох видів:  дерев’яні сходи на горище (серія Prima, Termo, Termo long) здебільшого виготовляються ламаного типу, тобто сама драбинка, щоб скластись на певну площу повинна заламатись кілька разів. Також є комбінована драбина (серія Stallux, Mini, Metal) яка складається з переломної металевої основи на яких кріпляться дерев’яні або металеві сходинки, складна металева драбина, яка складається гармошкою (Nozycowe).

Сходи для виходу на горище Oman Mini – це комбінована 4-х секційна драбина з металевими направляючими, покриті порошковою фарбою в темно-коричневий колір, і дерев’яними сходами, виконаними з сосни. Термоізоляційна кришка типу “сендвіч”, товщиною 30 мм, утеплена пінопластом і облицьована ДВП білого кольору з обох сторін.

 

 

stallux OmanТехнічні характеристики          Oman Mini

1.  Лінійка типорозмірів: 80х60, 80х70 (100×60*, 100х70*) – * позиція під замовлення;
2.  Максимальна висота приміщення: 265 см;
3.  Максимальний винос драбини: 100 см;
4.  Висота драбини в закритому положенні: 48 см;
5.  Максимальне навантаження: 160 кг;
6.  Кришка – панель типу “сендвіч”: 26 мм;
7.   Матеріал (драбина/сходи/короб): метал/дерево/дерево;
8.  Висота короба: 135 мм;
9.  Радіус відкривання драбини: 113 см;
10. Товщина сходинок: 2 см;
11. Товщина утеплювача в кришці люка
3 см.