З метою створення додаткового житлового простору нам часто пропонують  використовувати горища і мансарди. Для надійного і безпечного виходу на горище або мансарду необхідні безпечні, надійні та компактні драбини – це конструкції без якої не обійтися. При виборі мансардної конструкції необхідно враховувати всі нюанси пов’язані з особливостями вашого приміщення.  Перш за все, слід сконцентруватися на розмірах кімнати: його висоті, конфігурації, наявності додаткових кутів. Як правило, в процесі вибору горищних сходів доводиться стикатися з низкою актуальних питань, а саме:

  • які горищні сходи можна купити на вітчизняному ринку;
  • з яких матеріалів виготовлені мансардні конструкції;
  • яких виробник виготовляє надійні та безпечні конструкції;
  • на скільки складні горищні конструкції в монтажі;
  • який ціновий діапазон горищних сходів.

Для того щоб зорієнтуватися, варто пам’ятати, що сходи бувають декількох видів. Вони відрізняються деякими аспектами, а саме: з якого матеріалу вони виготовлені. На сучасному ринку можна зустріти дві основні категорії. Це дерев’яні  та металеві горищні конструкції. Також зустрічаються комбіновані варіанти, але їхня частка не така вже й велика.

За типом конструкції основного робочого механізму горищні конструкції поділяються на:

  • Монолітні або стаціонарні – підходять для монтажу і подальшого використання в умовах габаритних приміщень.
  • Складні: розкладні (розсувні, висувні), відкидні, ножиці.

Крім того, виробники сучасних сходових складних конструкцій передбачають варіанти з використанням електроприводу. А також наявність утепленого  люка  для приміщень, в яких немає опалення або ж, навпаки, присутній підігрів. Конструкторами виробництва мансардних конструкцій розроблена термоізоляційна кришка люка, яка при закриванні стає практично непомітною для стороннього ока, а при її виготовленні використовують тільки високоякісну деревину  всередині утеплену пінопластом.

Не менш важливо, приділити увагу питанню, пов’язаному з частотою експлуатації сходової конструкції. У випадках частого, динамічного використання, спеціалісти рекомендують встановлювати складні горищні сходи наступного типу: розкладні або відкидні. Якщо ж експлуатація зводиться до мінімуму, то цілком підійдуть ножиці горищні сходи за  більш доступною ціною, але при цьому досить надійні і функціональні. Високою міцністю і тривалим експлуатаційним терміном характеризуються телескопічні варіанти складних сходів. Відповідна конструкція механізму відтягування кришки сходів спрощує їхнє використання. Система монтажу мансардної конструкції доволі проста і не вимагає відповідних знань і підготовчої роботи.

Якість матеріалів і безпека конструкції має першорядне значення при подальшій експлуатації мансардної конструкції. Тому віддавайте перевагу товару від перевірених брендів і фірм-постачальників. Для перегляду списку надійних матеріалів, ламінату зі знижкою в Києві, перейдіть сюда. Все зручно та доступно