Мінеральна вата ТЕХНОФАС

Негорючі, гідрофобізовані, тепло і звукоізоляційні плити з мінеральної вати на основі гірських порід базальтової групи. Використовуються як теплоізоляція на зовнішній стороні фасаду.

При цьому базальтові плити служать основою для нанесення захисного та декоративного шарів штукатурки. Плити ТЕХНОФАС  монтуються спеціальними клейовими сумішами (SCANMIX, CERESIT, GREINPLAST, KREISEL), який повинен наноситися повністю на поверхню утеплювача. Механічні кріплення використовуються дюбеля спеціального виду з великими капелюшками і металевим розклинюючим стержнем  з поліамідним ковпачком, розташовуються вони, як правило, між смугами утеплювача.

Мінеральна вата – це волокнистий матеріал, одержуваний із силікатних розплавів гірських порід з додаванням органічного єднального компоненту. Хімічний склад твердої основи визначає цінні властивості мінеральної вати – високу хімічну стійкість і негорючість. Більш того, вироби з мінеральної вати ефективно перешкоджають поширенню полум’я й застосовуються як протипожежна ізоляція й вогнезахисту. Декларований термін служби мінераловатних матеріалів становить не менше 50 років.

Розміри:

Довжина – 1200 мм

Ширина – 600 мм

Товщина – 50 – 150 мм, з кроком 10 мм
Характеристика
* високою теплозберігаючою здатністю;
* високої звуковбирною здатністю;
* стійкістю до дії мікроорганізмів і гризунів;
* стійкістю до дії високих температур;
* стабільністю об’єму і форми;
* низьким водопоглинанням;
* нейтральністю при контакті з бетоном та металевими матеріалами;
* простотою монтажу, легкістю нарізки та обробки – легко розрізають ножем або пилкою.