ШИНГЛАС колекції КАНТРІ – нова лінійка ламінованої (двохшарової) бітумної черепиці SHINGLAS. Завдяки широкій кольоровій палітрі, здатна вдало втілити сміливі архітектурні ідеї. Нова серія володіє усіма якостями надійності і довговічності двошарової бітумної черепиці, а також додасть даху красивої об'ємної фактури.

Гарантія на серію КАНТРІ – 35 років.

шинглас арізона

АРІЗОНА

Арізона – новий колір в колекції Кантрі – стриманий, благородний – вигідно підкреслить величність Вашого будинку. Теплі відтінки у поєднанні з червоно-коричневими переливами кольору арізона дадуть неповторне відчуття спокою й умиротворення.

бітумна черепиця кантрі атланта АТЛАНТА

Атланта навіває спогади про суворі обвітрені мегаліти Стоунхенджа. Така покрівля нагадує за кольором магматичну гірську породу габро.

бітумна черепиця кантрі мічіган

МІЧІГАН

Густий колір Мічіган, поєднує в собі охристі відтінки землі і лілові тони західного неба, схожий на повільне, приємно тягуче звучання джазових композицій. Його вибирають незалежні і самовпевнені натури.

бітумна черепиця кантрі огайо

ОГАЙО

Багатий насичений бордовий колір. Ламінована черепиця в кольорі Огайо – вишукана розкішна покрівля для людей, впевнених у собі.

бітумна черепиця кантрі онтаріо

ОНТАРІО

Онтаріо – аналог кольору Арнік серії ДЖАЗ в колекції SHINGLAS 2012 року. Шляхетний світлий сіро-зелений колір. Арнік – рідкісний квітка, що росте на схилах гір. Не помітити її важко, ця квітка – яскрава, велика, яскрава. Разом з тим, як це часто буває, вона дуже крихка і вкрай чутлива до будь-якого впливу. Благородний колір «Арнік» поєднується з зеленню листя.

бітумна черепиця кантрі техас

ТЕХАС

Розслабляючий пісочний колір, світло-сірі тони створюють природно-елегантну і красиву черепицю кольору ТЕХАС. Покрівля такого будинку наповнена теплотою прибережної гальки і вечірнього піску.

бітумна черепиця кантрі юта

ЮТА

Теплі штрихи піщаника, прохолодний подих вітру приносять у Ваш дім відтінок теплого сільського ландшафту. Ламінована черепиця кольору Юта бере частинку чистоти і краси природи для вражаючого зовнішнього вигляду Вашого будинку.