Екструдований пінопласт CarbonCarbon eco екструдований пінополістирол

Матеріал ТЕХНОНИКОЛЬ XPS Carbon eco – це екструдований пінополістирол, який виробляється з полістиролу загального призначення методом екструзії. Цей процес забезпечує отримання піноматеріалу з однорідною структурою, що складається з дрібних закритих осередків розміром 0,1-0,2 мм. Відсутність пустот, здатних поглинати воду, є основою високих експлуатаційних характеристик плит XPS Carbon eco, що поєднують в одному матеріалі мінімальну гігроскопічність, низьку теплопровідність і високу міцність на стиск.

Основним напрямком використання даного матеріалу є Техноніколь Carbonтеплоізоляція фундаментів, підлог, стін ( утеплення фасадів ) і покрівель як житлових, так і громадських будівель, а також холодильних і морозильних установок, льодових арен, рефрижераторного транспорту та ізотермічних фургонів, незамінні при монтажі теплих підлог, в якості міцного утеплювача в конструкціях сендвіч-панелі.

Така структура визначає основні переваги XPS плит Carbon eco:
• Чудові теплоізоляційні властивості (низьку теплопровідність);
• Високу міцність;
• Відсутність капілярності;
• Низьке водопоглинання;
• Мала вага;
• Морозостійкість;
• Стабільність геометричних розмірів.

Для XPS теплоізоляції Carbon eco характерні також стійкість до більшості хімічних сполук, екологічна безпека, стійкість до біокорозії, зручність укладання.

XPS плити Carbon eco – екологічний продукт. При його виробництві використовується тільки високоякісна сировина та сучасне обладнання. Як піноутворювача застосовується газ, який не руйнує озонового шару Землі.

Якість, безпека продукту, його довговічність і стабільність характеристик підтверджені випробуваннями, проведеними в авторитетних інститутах і лабораторіях.