Гнучка черепиця серії КЛАСИК – це елегантність і шарм. Витонченість геометрії, класичні форми, чарівність природних відтінків – все це дозволяє вдало вписати Ваш будинок в навколишнє середовище.

 

Гарантія на гнучку черепицю SHINGLAS серії КЛАСИК – 15 років.

шинглас кадриль аккорд олива АККОРД ОЛИВАКолір, що вже встиг підкорити багато сердець, з’явився і в серії класик. Ніжний, теплий, сонячний нагадує нам про літні вечори, проведені на курорті біля берега моря під гілками дерев.
 шинглас кадриль аккорд коричневий АККОРД КОРИЧНЕВИЙКласичний коричневий колір в нарізці акорд – нове слово в серії класик. Насичений темний колір додасть будь-якому будинку відчуття монументальності.
шинглас кадриль аккорд миндаль АККОРД МИНДАЛЬСміливий світло-коричневий колір принесе яскравість і життя. Підходить для активних молодих людей, що шукають нові рішення і яскраві поєднання.
шинглас кадриль віскі ВІСКІКолір Віскі – вибір оригіналів, людей з тонким почуттям смаку, які завжди роблять власний вибір, не звертаючи уваги на думку інших і тенденції моди. Вони самі задають тенденції моди.
 шинглас кадриль зелений ЗЕЛЕНИЙПриродний колір, що вабить прохолодою і ароматом соснового лісу.
шинглас кадриль коричневий КОРИЧНЕВИЙШляхетний коричневий виглядає особливо вишукано в поєднанні з архітектурними деталями з темного дерева.
 шинглас кадриль червоний ЧЕРВОНИЙКолір енергії, пристрасті, жаги до життя, в ньому змішалися вогонь і запальні ритми кадрилі.
шинглас кадриль червоно-коричневий ЧЕРВОНО-КОРИЧНЕВИЙНезвичайно-ошатний колір для сміливих дизайнерських рішень.