Гнучка черепиця серії УЛЬТРА вражає сміливістю кольорових акцентів і різноманітністю моделей. Досконалість гармонійних поєднань кольору і форми закликає до створення нових, фантастичних художніх ефектів.

 

Гарантія на гнучку черепицю SHINGLAS серії УЛЬТРА – 25 років.

шинглас джайв зелений ЗЕЛЕНИЙ

Зелений колір дарує життєві сили, сприяє відчуттю співзвуччя і єднання з природою. Глибокий, спокійний, благородний колір додасть особливу виразність вашій покрівлі.

шинглас джайв коричневий КОРИЧНЕВИЙ

Коричневий органічно і природно вписується в ландшафт, адже гра відтінків тут продиктована самою природою. Цей колір сподобається спокійним, впевненим у собі людям, які віддають перевагу класиці.

шинглас джайв синій СИНІЙ

Синій колір уособлює освіжаючу літню прохолоду, бездонну височінь неба і стан спокою. Цей колір підходить романтикам і оптимістам, які вірять у любов і що чекають від майбутнього тільки хорошого

шинглас джайв сірий СІРИЙ

Мерехтливий сірий колір нагадує про шляхетний блиск срібла. Благородно відтінить будь-який світлий фасад, додасть будівлі відчуття середньовічного замку.

шинглас джайв червоний ЧЕРВОНИЙ

Червоний символізує енергію і пристрасть, відповідає людям, які ведуть активний спосіб життя. Яскравий червоний колір притягує до себе погляди і заворожує.