водостоки метал

Сучасні водостічні системи можуть бути пластикові і металеві. Ціна металевих водостічних систем як правило є вищою, тому що їх виготовлено з високоякісної сталі з полімерним покриттям. На українському ринку найбільш затребуваними є водостічні системи Struga, виготовлені з шведської сталі з високим вмістом цинку. Не меншим попитом користуються і пластикові водостічні системи польських виробників Bryza та Profil.

Водостоки Bryza – це комплексна система, що складається з жолобів, комплексу фасонних виробів, а також водостічних труб. В залежності від призначення будівлі, площі та конфігурації даху обирають системи різних розмірів. Широка кольорова гама (червоний, коричневий, білий, цегляний, зелений, графіт) дозволяє обрати колір який найбільше підходить до кольору вашого даху та кольору стін будинку. Ще водостоки Bryza зручні в монтуванні, бо монтуються без допоміжних матеріалів. Ринви з’єднуються на засувку, а сполучення герметизується ущільнювачем, що гарантує повну непроникність вологи. Монтаж водопровідної системи виконаний професіоналами забезпечить захист жолобу від зливного дощу та ударів снігу, що сповзає з даху.

Водостічні системи Profil польського виробника виговлені з ПВХ. Виробник дає гарантію на свої вироби 10 років. Водостоки чудово підходять до будь-яких архітектурних стилів, а кольори (коричневий, червоний, цегляний та білий) дозволяють гармонійно вписатися з покрівельним матеріалом. Розміри водостічних систем:

  • жолоб – 90 мм, труба – 75 мм;
  • жолоб – 130 мм, труба – 100 мм;

дозволяють вам обрати найбільш оптимальний для вас варіант.

Якщо вам необхідно визначити концентрацію діоксиду вуглецю в акваріумній воді придбайте aguayer індикатор для довготривалого теста СО2. Адже СО2 є одним із важливих показників комфорту риб та рослинності у вашому акваріумі.