Силікатна декоративна штукатурка  SILIKATPUTZ 020

Готова до застосування штукатурна маса для нанесення тонкошарових штукатурок, виготовлена на базі рідкого калієвого і водної дисперсії акрилового полімеру, з мінеральними наповнювачами, гідрофобними речовинами, модифікуючими добавками та пігментами. Не містить аміаку та органічних розчинників. Після застигання стає водо- і морозостійкою. Характеризується дуже високою паропроникністю, адгезією, міцністю, стійкістю до атмосферних факторів і забруднень.
Маса призначена для ручного нанесення декоративної, тонкошарової штукатурки на рівні і стабільні мінеральні ґрунтувальні штукатурки (традиційні, легкі, термоізоляційні), бетонні поверхні, а також на армований шар у системах утеплення фасадів будинків марки KREISEL. Може застосовуватися всередині і зовні приміщень. Залежно від вмісту мінеральних наповнювачів можливе одержання царапаної фактури (“короїд”, борознистої, розсіяної – залежно від способу затирання) або фактури “баранчик” (зернистої).

Склад: рідке калієве скло, дисперсія акрилових полімерів, мінеральні наповнювачі, пігменти, силіконова емульсія, допоміжні речовини

Густина: приблизно 1,85 г/см3

Відносна дифузійна стійкість (не затертого шару товщиною 3 мм): < 0,12м

Водопоглинання через 10 годин: < 420 г/м2