Металочерепиця US Steel (Словакія) доступна у всіх популярних хвилях з матовим або глянцевим покриттям.

 

 

 

Крім таких великих виробників металу як RUUKKI (Фінляндія), ArcelorMitall (Німеччина) в п’ятірці лідерів продажів розташовується компанія US Steel Košice (Словаччина).

Продукцію Словацького концерну можна сміливо віднести до бюджетної категорії. У порівнянні з іншими виробниками, співвідношення ціна-якість у компанії US Steel Košice є найбільш прийнятним. У цьому ви можете переконайтеся самі. На сьогоднішній день, в ціновій політиці Словацький концерн поступається тільки азіатській групі виробників, де якість залишає бажати кращого, а гарантійних зобов’язань немає.

Якість продукції компанії US Steel Košice анітрохи не поступається європейським виробникам та відповідає загальноприйнятим стандартам, а на весь асортимент продукції поширюється гарантія 10 років!

Історія східно-словацького металургійного комбінату починається з 1 квітня 1959 року, саме тоді він був заснований як державне підприємство. Будівництво самого комбінату почалося на один рік пізніше. Перша доменна піч стала до ладу в 1965р. Остаточні роботи були закінчені в 1966 р. Вугілля поставлялось з шахт м.Острави, а залізна руда з рідної України (Кривий Ріг). З 1973 року сталеливарний завод почав випускати сталеві листи для європейської автомобільної промисловості. А майже відразу після оксамитової революції, що була в 1989 р., завод був приватизований. Спочатку приватизації акції заводу були розділені різними металургійними заводами, фізичними особами і державою. 24 листопада 2000р. комбінат вже був проданий міжнародній корпорації UnitedStateSteel і перейменований в US Steel Košice. Ось тоді і почалося нове відродження компанії. Незабаром продукція поставлялася в усі куточки Європи, а виробництво розширювалося і збільшувалася з кожним роком.

Так в 2008 році компанія US Steel Košice отримала прибуток у розмірі майже338 млн євро, вироблено 4,1 млн. т сталі (у 2006-07 роках – 4,7 млн. т). Загальносвітова криза практично не торкнулася компанію і не позначилася на роботі US Steel Košice. Ви як і раніше можете придбати якісну продукцію за прийнятною ціною.