Клей для мінеральної вати Greinplast KW

Клей  застосовується для приклеювання плит із мінеральної вати та армування сіткою із скловолокна в системах теплоізоляції Greinplast. Має дуже добру здатність до адгезії з мінеральною ватою та всіма мінеральними основами.

Клей  GREINPLAST КW – це суміш цементу, мінеральних наповнювачів, а також модифікаційних добавок, які збільшують час тужавіння клею, що в результаті веде до підвищення параметрів стійкості  та  зчіплення з основою. Додаток целюлозних волокон створює ефект мікроармування та суттєво збільшує міцність матеріалу.

Мінеральну вату слід приклеювати на міцні сухі основи, очищені від пилу, бруду,  мастил і жирів. Штукатурки з поганим зчіпленням, які легко осипаються, так само, як і паронепроникні малярні покриття, необхідно усунути. Поверхні з високим поглинанням  перед початком теплоізоляційних робіт слід заґрунтувати ґрунтуючим препаратом  GREINPLAST U. Значні нерівності та заглиблення вирівняти розчином GREINPLAST ZW. Грибки і плісняву необхідно обов’язково усунути.

Витрата* Greinplast KW для приклеювання мінеральної вати ~4,0 кг/м² *
Витрата* Greinplast KW для затоплювання сітки ~3,0 кг/м² *

*Витрата продукту залежить від нерівності основи та навичок виконавця.

Приготування суміші

Вміст упаковки (25 кг) клею GREINPLAST КW висипати до відповідної кількості чистої холодної води та інтенсивно перемішати механічним чи ручним способом,  до отримання однорідної маси. Кількість води, що додається, залежить від атмосферних умов і поглинання  основи. Розчин набуває відповідних робочих властивостей через 10 хвилин  після  повторного перемішування. Час придатності розчину, розведеного водою, залежить від навколишніх умов, але не перевищує 2 годин.

Виконання

Плити з мінеральної вати типу ламела необхідно спочатку покрити по цілій поверхні, що підлягає приклеюванню, гладкою стороною шпателя, а пізніше нанести клей шпателем з висотою зубців мінімум 10 мм. Плити з невпорядкованими волокнами приклеюємо, наносячи клей кельмою у вигляді 6-8 купок діаметром близько 60 мм., розміщених рівномірно на внутрішній поверхні плити, та смугами шириною 3-5 см на її краях. Місця нанесення клею повинні бути попередньо прошпакльовані ним же. Плиту необхідно відразу ж прикласти до стіни і притиснути аж до отримання рівної поверхні з сусідніми плитами. Недопустимо дотискати приклеєні плити повторно, ані рухати ними через 10 хвилин. До фіксації плит механічними кріпленнями (згідно з проектом утеплення) можна приступити через 48 годин. До виконання армуючого шару можна приступати мінімально після двох днів з приклеювання плит. Поверхню плит необхідно ретельно очистити від вільних мінеральних волокон. Розчин наносити на плиту за допомогою зубчатого шпателю з відповідною величиною зубців. Після нанесення розчину необхідно негайно втопити армувальну сітку за допомогою шпателю. Потім на поверхню приклеєної сітки потрібно нанести шар клею товщиною мінімум 1 мм аж до цілковитого її затоплення. Важливо пам’ятати про захвати сітки в місцях її з’єднання. Мінімальна товщина армувального шару – 3 мм. Розхід клею залежить від того, наскільки рівною є поверхня.

Рекомендації

Всі роботи слід виконувати при температурі основи і середовища від  5  до 30  згідно з будівельного нормами. Армувальний шар необхідно захистити від вітру, дощу, надмірного впливу сонця до моменту його висихання. До наступних етапів (грунтування фарбою, нанесення штукатурки) можна приступати через два дні. Знаряддя промивати водою відразу після закінчення робіт. Увага: в сезонній версії (весняно-осінній) не можна використовувати при температурі понад  20°С