fund-1

Хто з нас не мріє про теплий і затишний будинок? Про тепло в будинку потрібно подбати на перших етапах будівництва. Як ми знаємо в старих будинках зажди на перших поверхах і в підвалах, а як наслідок, і в цілому домі як правило зимою дуже холодно. В період тотального здорощання енергоносіїв, коли всі намагаються економити  на використанні електроенергії та газу найбільш доцільним буде утеплення оселі. При сучасних методах будівництва про тепло в домі дбають вже побудувавши тільки фундамент. Одним із найбільш поширених і використовуваних для теплоізоляції фундаментів є сучасний отеплювач – техноніколь.

Розглянемо властивості цього утеплювача. Техноніколь – це матеріал з мінімальною гігроскопічністю, однорідною структурою, високою міцністю, відсутністю пустот, низькою теплопровідністю, не гниє. Завдяки своїм позитивним властивостям цей утеплювач широко застосовується не лише в теплоізоляціх фундаментів, але й підлог, утепленні фасадів. Матеріал техноніколь використовують не тільки в будівництві, але й при виготовленні холодильних та морозильних установок, ізотермічних фургонів, катків, сендвіч-панелів. Під час експлуатації утеплювач техноніколь зарекомендував себе як довговічний, стійкий до  хімічних сполук та біокорозії морозостійкий матеріал.

Монтаж плит утеплювача проводиться швидко і легко, завдяки правильним геометричним формам. Утеплення фундамента виконується швидко і якісно. Його легко різати і при монтажі ми отримуємо мінімум відходів.

Утеплювач для фундаментів техноніколь виготовляють методом екструзії з високоякісної сертифікованої сировини. На будівельному ринку цей матеріал ще називають екструдований пінополісторол.