Металочерепиця з класичною хвилею.

Arcelor S.A. – До 2006 року – одна з найбільших сталеливарних компаній в світі. Була зареєстрована в Люксембурзі. Загальна чисельність працівників становила 94000 осіб.
Компанія була створена в 2001 році шляхом злиття іспанської Aceralia, французької Usinor і люксембурзької Arbed. У 2006 році, злившись з Mittal Steel, утворила компанію ArcelorMittal – найбільшу металургійну компанію світу.

Сировина: ArcelorMittal (Eisenhuettenstadt, Germany); ArcelorMittal (Belgium, Ghent); ArcelorMittal (Poland, Krupanka). Сталь: S 220-280 GD + Z
Цинк: для покриття поліестер 225 г / м; для покриття поліестер матовий 275г / м ².

 

УВАГА!!!
1. Товщина металочерепиці повинна бути не менше ніж 0.45-0.5 мм (з покриттям), в іншому випадку покрівля буде “барабанити” при дощі і не витримувати вітрових і снігових навантажень і Вам потрібно передбачити додаткову звукоізоляцію і додаткове посилення обрешітки. Тому, купуючи покрівлю, не полінуйтеся порівняти реальну товщину з “декларованою” в документах продавця, озброївшись мікрометром! Товщина 0,4 мм на 20% менше, ніж 0,5 мм, відповідно і коштувати така покрівля повинна пропорційно дешевше! Найдешевша металочерепиця, яка потрапляла до нас в руки була товщиною 0,38 мм з покриттям (0,02-0,03 мм), а на вигляд була, як справжня.
2. Відомі випадки, коли сталь з полімерним покриттям виробництва Індії та Китаю із захисною плівкою видавалася за “німецьку” і “англійську”. Будьте уважні при розставанні з грошима!
3. Ми рекомендуємо купувати короткі листи, тому що довгі при розвантаженні і роботі з ними можуть “вигинатися і скручуватися”, тим самим негативно впливаючи на геометрію листа, а це зайві зазори, нестиковки листів і втрата в якості. Якщо Ви взяли довгі листи, то будьте з ними акуратні і ніжні!
4. Знайте, що товщина цинку під фарбою (пластиком) повинна бути не менше 200 грам на м2. Існує ще й 3 сорти цинкування, різних по кількісному і якісному складу металів, тому вимагайте у продавців обов’язкового декларування товщини цинкового покриття. Перевірити це дуже просто в будь-якій фізико-хімічній лабораторії.
5. Якщо Ви купили вироби з пофарбованої оцинкованої сталі і крізь фарбу бачите малюнок цинкування у вигляді “сніжинок” або “горбків”, то знайте, що Ви купили “лєвак” і на Вас добре нажилися, продавши Вам те, що насправді варте інших грошей.