Ceresit_CT-35

Штукатурка декоративна «короїд» Ceresit CT-35

Штукатурка декоративна «короїд» Ceresit CT 35 полімерцементна розчинна суміш для створення тонкошарових покриттів фактурних всередині і зовні будинків.

Область застосування

Штукатурка Ceresit CT 35 (пігментована) призначена для декоративного оздоблення всередині і зовні будинків бетонних, цегельних оштукатурених підстав, а також при влаштуванні систем теплоізоляції фасадів.

Штукатурка Ceresit CT 35 (під фарбування) передбачає наступне фарбування акриловими, силікатними, силіконовими й іншими фарбами як на водній основі, так і на органічних розчинниках.

 

Витрата* суміші Ceresit СТ 35 (зерно 2,0 мм): близько 2,8 кг/м²

Витрата* суміші Ceresit СТ 35 (зерно 2,5 мм): близько 3,5 кг/м²

Витрата* суміші Ceresit СТ 35 (зерно 3,5 мм): близько 4,9 кг/м²

Суміш Ceresit CT 35 фасується в мішки по 25 кг.
Технічні характеристики
Склад: полімерцементна суміш з мінеральними наповнювачами та модифікаторами

Можливе отримання різних «короїдних» фактур. Основа повинна бути сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням штукатурки підстава очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи.
Зовні будинків

Основи, віком не менше 28 діб, з міцних цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок, цегли, а також бетону обробляються грунтуючою фарбою Ceresit CT 16. Неміцні основи, а також підстави з високим водопоглинанням (гігроскопічністю), обробляються грунтовкою Ceresit CT 17, а потім – грунтуючою фарбою Ceresit CT 16.
Усередині будинків

Гіпсові підстави і підстави з неміцних цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок, а також з гіпсокартонних плит, необхідно попередньо загрунтувати грунтовкою Ceresit CT 17, а після повного її висихання – грунтуючою фарбою Ceresit CT 16.

Малярні покриття з клейових або вапняних фарб слід ретельно видалити. Покриття з олійних і полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника.
Виконання робіт

Суху суміш розчинити чистою водою (температура води від +15 до +20 ° С) з розрахунку 0,20-0,21 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькооборотної дриля з насадкою або мішалки. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин, після чого знову перемішати. Використання розчинної суміші можливо протягом 60 хвилин. Рекомендується наносити штукатурку на основу, використовуючи шпатель, тертку або напівтерток з нержавіючої сталі. Штукатурка наноситься на основу товщиною 5-6 мм.

Потім формується товщина шару покриття, відповідна розмірами зерна, при цьому інструмент необхідно тримати під кутом 50 ° до оброблюваної поверхні, знімаючи зайву розчинну суміш до появи численних розривів. Після того, як розчинна суміш перестає липнути до пальців, в момент початкового схоплювання (від 5 до 30 хвилин в залежності від основи та умов застосування) слід за допомогою пластикової чи дерев’яної тертки почати формування фактури. У залежності від часу витримки фактури, інтенсивності і напрямку руху терки можна отримати горизонтальні, вертикальні, кругові і перехресні поглиблення. При виконанні робіт по формуванню фактури інструмент необхідно тримати паралельно оброблюваної поверхні. Після формування структури через 72 години поверхню можна фарбувати фарбами на водній основі, через 7 днів на основі органічних розчинників.

Штукатурку Ceresit CT 35 не рекомендується застосовувати для обробки цоколя і не можна змішувати з іншими матеріалами (фарби, штукатурки та ін.)

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до +35 ° С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 ± 2 ° С і відносній вологості повітря 55 ± 5%. В інших умовах час окоркованія, схоплювання і твердіння суміші розчину може змінитися.
Рекомендації

Роботи на одній поверхні варто виконувати безупинно. У разі перерви в роботі необхідно приклеїти липку стрічку уздовж лінії, де планується завершення роботи, нанести на неї штукатурку й надати їй бажану структуру. Після робіт відразу ж видалити стрічку разом із залишками свіжої штукатурки.

При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення штукатурки на сильно обігріваються поверхні, наприклад, поверхні знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів. Свіжу штукатурку необхідно протягом 3 днів захищати від дощових опадів, а також надмірного пересихання і негативних температур. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Суміш містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі і шкіру. У разі попадання розчинової суміші в очі негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.